Окупанти цілили сьогодні з артилерії по Нікополю та спрямували ракету на Криворізький район.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
– Окупанти хотіли зіпсувати нам різдвяний настрій. Запустили ракету на область. Проте їхні плани зруйнували наші сили ППО! Ракету збили над Криворізьким районом військові ПвК «Схід».
Щодо обстрілів — зранку ворог атакував з артилерії Нікополь. На щастя, обійшлося без руйнувань та постраждалих.
В інших громадах області було спокійно.
Юлія Олександрова









