У новорічну ніч окупанти атакували Дніпропетровщину безпілотниками. Є руйнування.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вночі було знищено 5 ворожих шахедів над областю. Збили їх наші військові Повітряних Сил в Дніпровському, Синельниківському, Новомосковському та Кам’янському районах.
У Дніпрі ворожий БпЛА вдарив по одному з підприємств. Сталася пожежа, рятувальники ліквідували вогонь.
Півтори тисячі домівок у П’ятихатській громаді Кам’янського району залишалися без світла. Через безпілотник окупантів, який зачепився за лінію електропередач.
Також ворог атакував Нікополь з артилерії. За уточненою інформацією, внаслідок вечірніх обстрілів пошкоджено гімназію, 13 приватних будинків, 2 господарські споруди, гаражі, 5 ліній електропередачі, газогони та паркани.
На щастя, обійшлося без постраждалих.



Юлія Олександрова









