ДТП сталася у Новокодацькому районі. На вулиці Андрійченка водій автомобіля Cherry врізався в огорожу приватного будинку. На щастя, обійшлося без постраждалих.
Патрульні під час спілкування з кермувальником помітили в нього ознаки алкогольного сп’яніння.
Драгер показав 2,04 проміле алкоголю у його крові.
На водія склали два протоколи та відсторонили від керування авто.


Інна Кот









