Сьогодні під час повітряної тривоги у Дніпрі пролунали вибухи.
Стало відомо, що це працювала наша ППО.
Результат – дві збиті керовані авіаційні ракети Х-59.
Подробиці повідомив голова облради Микола Лукашук:
-Вдень над Дніпровським районом збили 2 російські ракети. Внаслідок падіння уламків зайнялася суха трава, але пожежу оперативно загасили рятувальники.
Знову окупанти цілий день тероризували Нікопольщину. Били дронами-камікадзе та гатили з артилерії по Нікополю, Червоногригорівській та Марганецькій громадам.
Пошкоджені приватні будинки та господарські споруди, 7 сонячних панелей, теплиця та авто, лінії електропередачі та газогін.
На щастя, всюди обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









