В області продовжать будувати укриття.
Кошти на це передбачено в обласному бюджеті на 2024 рік.
Про це розповів голова облради Микола Лукашук.
Зводитимуться укриття – у Дніпрі, Кривому Розі, Петриківці та Юр’ївці.
-Зокрема, це захисні споруди для шкіл та лікарень. Серед них – заклади, які підпорядковані Дніпропетровській обласній раді, а також установи громад, яким ми надали субвенції з обласного бюджету, – зазначив Микола Лукашук.
Софія Світла









