Вночі в області було гучно. Ворог запускав на Криворіжжя свої дрони та знову гатив по Нікопольщині.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Всю ніч ворог запускав по Україні групи ударних БпЛА. Ближче до півночі та на ранок 6 ворожих шахедів знищили наші військові над Криворізьким районом.
Щодо обстрілів – вночі ворог гатив з артилерії по Нікопольському району. Били по райцентру, Марганецькій та Червоногригорівській громадах. Випустили близько півтора десятки снарядів.
На щастя, обійшлося без руйнувань та постраждалих.
Юлія Олександрова









