Сьогодні увечері під час повітряної тривоги окупанти вдарили ракетою по Криворізькому району. Жертв та постраждалих, на щастя, немає.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Сьогодні окупанти вдарили ракетою по Криворізькому району. Все добре, всі цілі.
Також за день ворог 7 разів атакував Нікопольщину. Артилерією та дронами-камікадзе били по Нікополю та Марганецькій громаді.
Сталося декілька пожеж. Пошкоджені будинки, один – знищений повністю, зачепило лінії електропередачі та газогони.
На щастя, ніхто не постраждав.




Юлія Олександрова









