Сьогодні окупанти вбили мирного мешканця у Нікополі. Є поранені та багато руйнувань.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Окупанти не припиняють тероризувати Нікопольщину. Сьогодні від ворожих обстрілів загинув 45-річний мешканець Нікополя. Ще двоє людей поранені – 16-річна дівчина та чоловік 66 років.
Загалом за день атакували район 15 разів. Били з артилерії та застосували дрони-камікадзе.
У Нікополі пошкоджено два підприємства, 16 приватних будинків, декілька господарчих споруд, паркани, мікроавтобус, легковий автомобіль, 4 лінії електропередачі та газопровід, 6 сонячних панелей. Через обстріли виникла пожежа: вогнем знищено господарську будівлю разом з автомобілем всередині.
Гатили також по Мирівській, Марганецькій та Покровській громадам.
Там пошкоджені 11 житлових будинків, 6 господарчих споруд, авто, газопроводи та лінії електропередачі.
У Покровській громаді без світла залишилось близько 2000 домівок, енергетики ведуть відновлювальні роботи.







Юлія Олександрова









