Актуальна інформація щодо ситуації з електрикою в області від голови облради Миколи Лукашука:
-Без світла через негоду залишилися більше 50 тисяч осель у понад 250 населених пунктах області.
158 ліній електропередач відключені.
Попри складні погодні умови наші енергетики роблять все можливе, щоб якнайшвидше відновити електропостачання в регіоні.
До ліквідації аварій залучено 109 бригад, 320 працівників та 115 одиниць техніки.
До уваги кожного – не наближайтесь до обірваних ліній електропередачі, бережіть себе та близьких!
Софія Світла









