Цієї ночі окупанти вдарили з артилерії по Марганецькій громаді.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вночі окупанти вдарили з артилерії по Марганецькій громаді Нікопольського району.
Внаслідок обстрілу пошкоджено 5 багатоповерхівок та 2 авто.На щастя, люди не постраждали.

Юлія Олександрова









