Загалом вже 23 такі установки працюють у громадах Нікопольського та Криворізького районів. Там, де люди найбільше постраждали від російського теракту на Каховській ГЕС.
У Марганці проєкт реалізували завдяки партнерству з асоціацією «Медична та благодійна допомога Франція – Україна».
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук:
– У вересні минулого року ми підписали Меморандум про співпрацю з Діаною Дольс, керівником асоціації. Тоді ж разом вручили потужні генератори для обласних медичних та освітніх закладів.
Це не перша і не остання допомога від наших друзів і партнерів з Франції. Попереду багато роботи. Дякую усім, хто долучився до проєкту і допомагає нашим громадам! – зазначив він.







Юлія Олександрова









