Поліцейські офіцери Саксаганської громади допомогли військовим, які потрапили в ДТП на слизькій дорозі.
Через ожеледицю автомобіль занесло та він з’їхав у кювет. Військові не могли вирушити далі, бо колеса були пошкоджені.
На допомогу бійцям прийшли поліцейські офіцери громади Микола Ольховик та Андрій Корнієнко. Вони доставили колеса авто до шиномонтажа та допомогли водієві виїхати на дорогу.
Микола і Андрій – молодці!


Софія Світла









