У 2022 році між комунальним підприємством, яке володіє мережею аптек, та міською лікарнею було укладено договір про постачання аптечок для військових.
Підприємство поставило аптечки, недоукомплектовані необхідними медичними препаратами, а їхня вартість вдвічі перевищувала ринкову ціну.
Внаслідок протиправних дій службовця збитки тергромади становлять 3,4 млн грн.
Під час обшуків вилучили документацію, яка підтверджує злочинну діяльність, та аптечки.



Інна Кот









