Сьогодні вранці ворог здійснив ракетну атаку на область. Було гучно у Дніпрі та Кривому Розі. Працювала наша ППО.
Про результат повідомив голова облради Микола Лукашук.
-Дві ворожі ракети збили наші оборонці неба в Криворізькому районі області, – доповів він.
Дякуємо захисникам та захисницям з ПвК «Схід»! Ви – найкращі!
Софія Світла









