Вночі ворог знову тероризував Нікопольщину. Є руйнування.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вночі ворог обстріляв з артилерії Марганець Нікопольського району.
Пошкоджено 2 аптеки та магазин, 2 багатоповерхівки, 2 приватних будинки, 5 господарських споруд, 2 газопроводи та лінія електропередачі. Без світла залишились близько 2 тисяч родин.
На щастя, людей не зачепило.




Юлія Олександрова









