На Дніпропетровщині на понад 10% знизилася захворюваність на ГРВІ та COVID-19.
Такі дані Дніпропетровського обласного центру контролю та профілактики хвороб на початок січня, у порівнянні з останнім тижнем грудня.
В цілому зараз у регіоні показники інфекційної захворюваності відповідають сезонним рівням.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Загалом з початку епідемічного сезону 2023/2024 на ГРВІ перехворіло 4,2% населення області. Зареєстровано 57 летальних випадків від COVID-19.
Бережіть себе, своїх близьких та будьте здоровими!
Софія Світла









