15 січня окупанти били з артилерії та дронів по Нікополю, Мирівській та Марганецькій громадам. Вночі обстріл повторився.
Внаслідок влучань пошкоджено територію приватного домоволодіння. В приміщеннях побило фасади та стіни, посипався шифер з даху, повилітали шибки на вікнах.


На щастя, люди не постраждали.
Інна Кот









