Вночі окупанти здійснили атаку дронів на Україну та зокрема на нашу область. Втім наша ППО перетворила ворожі БпЛА на металобрухт.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Три ворожі шахеди збили над областю вночі. Безпілотники знищили у Дніпровському та Синельниківському районах наші сили ППО.
Загалом у ніч на 17 січня 2024 року ворог завдав по Україні удару 20-ма БпЛА типу “Shahed-136/131”.
З них було знищено 19 «шахедів».
Щодо обстрілів – вночі окупанти двічі вдарили з артилерії по Нікопольському району. Били по самому Нікополю та Марганцю.
На щастя, обійшлося без руйнувань та постраждалих.
Юлія Олександрова









