Окупанти били по Нікополю та по Марганецькій громаді.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері російські війська двічі атакували Нікопольський район з артилерії. Били по самому Нікополю та по Марганецькій громаді. Випустили з півдесятка снарядів.
Все добре, люди не ушкоджені.
Юлія Олександрова









