Вночі ворог обстрілював Марганецьку громаду. Є руйнування.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Протягом ночі ворожа армія тричі атакувала Марганецьку громаду Нікопольського району. Спрямували два дрони-камікадзе та обстріляли з артилерії.
Пошкоджені 5 житлових будинків, приватне підприємство, 2 господарські споруди, гараж, паркани та лінія електропередачі.
Через атаку залишилися без світла більше 11 тисяч домівок, але більшість уже підключені.На щастя, люди не постраждали.




Юлія Олександрова









