Сьогодні окупанти атакували Нікопольщину дронами-камікадзе та обстрілювали з артилерії.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день ворог 8 разів атакував Нікопольщину. Застосували 6 дронів-камікадзе та обстрілювали з артилерії. Били по Нікополю та Марганецькій громаді.
У райцентрі пошкоджено автобус, а у Марганецькій громаді зачепило приватний будинок та дві господарські споруди.
На щастя, люди не постраждали.


Юлія Олександрова









