Вночі ворог атакував область дронами-камікадзе.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Три ворожих шахеди вчора пізно ввечері знищили над областю наші сили ППО. Їх збили в Дніпровському районі.
Внаслідок падіння уламків зайнялася пожежа. Її успішно подолали рятувальники.
Загалом вночі ворог атакував Україну 8-ма ударними БпЛА типу «Shahed-136/131». Усі вісім шахедів було знищено нашими військовими.
Щодо обстрілів – надвечір окупанти атакували Нікополь з артилерії. Випустили більше півдесятка снарядів. На щастя, обійшлося без руйнувань та постраждалих.

Юлія Олександрова









