Сьогодні окупанти гатили по Нікополю, Марганецькій та Мирівській громадам.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Протягом дня ворог бив по Нікопольщині з артилерії та дронами-камікадзе. Застосували 4 безпілотники та випустили більше півдесятка снарядів.
Гатили по Нікополю, Марганецькій та Мирівській громадам. В останній пошкоджені фермерське господарство та агрофірма. В одному з сіл Марганецької громади зачепило приватну оселю та авто. У Нікополі пошкоджено 4 будинки, підвальне приміщення, гараж, газогін та лінію електропередачі.
Люди не постраждали.



Юлія Олександрова









