Тварину містянці привезли волонтери із Києва. Вигнавши пса на вулицю, вона написала благодійникам, що з ним все гаразд.
Невдовзі волонтери побачили пост про знайденого їхнього цуценя у Дніпрі у виснаженому стані.
Жінка зізналася, що тварина “не керована й агресивна”, тому й вигнала на вулицю та не буде її забирати.
Наразі чотирилапа із переохолодженням та виснаженням перебуває у стаціонарі.
Їй шукають нових господарів. Тільки обов’язково турботливих!
Джерело: “Дніпро оперативний”.
Софія Світла









