Будинок органної та камерної музики Дніпра за минулий рік провів більше 20 благодійних концертів для військових.
8 з них були виїзними, тобто колектив закладу виступав для наших захисників прямо у них на позиціях.
Про це розповів голова облради Микола Лукашук:
– Це дійсно дуже важливо для наших захисників та захисниць, адже такі концерти допомагають підтримати ментальне та психологічне здоров’я військових. Дякую за сміливість та відданість справі! – написав він.




Софія Світла









