Протягом тижня правоохоронці Синельниківщини, Нікопольщини та Новомосковського району
провели перевірки у торгових точках з метою виявлення нелегального обігу підакцизних товарів.
Зокрема, в одному з магазинів в с. Олександропіль Синельниківського району задокументовано факт продажу алкоголю неповнолітньому хлопцю. Продавчиню зловили на “гарячому”.
Також на одному з пропускних пунктів Нікополя виявили вантажівку, яка перевозила нелегальну продукцію для подальшої реалізації.
З незаконного обігу поліцейські вилучили:
-понад 2300 пачок цигарок
-майже 100 пристроїв для куріння
-210 флаконів рідини для електронних сигарет
-понад 180 літрів алкоголю, які реалізовувалися без дозвільних документів на торгівлю та марок акцизного податку.



Інна Кот









