Зранку до поліції надійшло повідомлення про викрадення авто.
Чоловік залишив свою машину на узбіччі проспекта Богдана Хмельницького й пішов до крамниці, а коли повернувся, авто не виявив.
Поліцейські швидко розшукали автівку.
Виявилося, що під час зупинки кермувальник не вжив заходів, щоб не допустити самовільного руху, й автівка проїхала близько 400 метрів у “безпілотному” режимі.
На щастя, обійшлося без ДТП.
Софія Світла









