27 січня 1945 року війська 1-го Українського фронту звільнили в’язнів найбільшого нацистського концтабору Аушвіц-Біркенау поблизу польського Освенціма.
-Подібні події мали б стати останніми в історії людства. Та нині новий агресор – російські терористи чинять геноцид української нації. Віримо, що весь цивілізований світ допоможе нам подолати це зло, аби воно більше ніколи не повторювалося із жодним народом, – наголосив голова облради Микола Лукашук.
Схиляємо голови перед закатованими тоталітарними режимами. Вічна пам’ять жертвам Голокосту.
Пам’ятаємо. Боремося і поборемо – задля вільного життя на Землі.
Софія Світла









