Патрульні зупинили у Соборному районі автомобіль Mercedes Benz Sprinter.
У водія було помічено ознаки алкогольного сп’яніння.
Драгер показав 1,23 проміле у його крові.
З’ясувалося, що водій вдруге за рік сідає за кермо нетверезим і в жовтні минулого року був позбавлений судом права керування на 12 місяців. Але це його не зупинило від повторного порушення.
Водія-порушника відсторонили від керування. З ним працюють правоохоронці.

Інна Кот









