На проспекті Дмитра Яворницького зʼявився імпровізований меморіальний комплекс, на якому встановили прапорці з іменами полеглих бійців.
За словами організаторів – це нагадування дніпровській владі та чиновникам про дійсно важливі речі, які потрібно робити за гроші з бюджету.
Створення імпровізованого меморіального комплексу приурочили до чергової акції «Гроші на ЗСУ». Люди закликають владу та чиновників збільшити видатки з міського бюджету саме на підтримку армії – не менше 20 відсотків.


Софія Світла









