Нікопольщина знову зазнала ворожих обстрілів.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Пізно ввечері ворог обстріляв з артилерії Нікопольський район. Били по районному центру та Марганецькій громаді. Випустили близько півдесятка снарядів.
На щастя, люди не постраждали.
Юлія Олександрова









