Сьогодні на площах 24-х міст України жінки та діти з плакатами в руках вимагали права демобілізації військових після 18 місяців служби.
Мирний пікет пройшов і на центральній площі Дніпра.
Близько 50 мешканок Дніпропетровщини вийшли на Європейську площу із закликом закріпити на законодавчому рівні справедливі терміни служби.
В супроводі поліції жінки рушили мирною ходою навколо центральної площі. Автівки, що проїжджали повз – сигналили на знак підтримки пікетувальниць.
Учасниці акції впевнені – кожен військовий повинен мати права, а не тільки обов’язки. 18 місяців служби – це справедливий термін для тих, хто з перших днів війни став на захист своєї країни, життя і свободи її громадян.









Софія Світла









