Нікопольщина знову зазнала ворожих обстрілів.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора пізно ввечері окупанти двічі обстріляли з артилерії Нікопольщину. Били по Мирівській та Марганецькій громадам.
На щастя, обійшлося без руйнувань та постраждалих.
Юлія Олександрова









