На одній із зупинок громадського транспорту у Марганці 82-річній жінці вийти з автобусу допомогла інша пасажирка. Потім жінка перевела бабусю через дорогу та залишила у себе пакет пенсіонерки. В ньому знаходився гаманець, телефон та харчі.
“Помічницею” виявилася раніше неодноразово засуджена за майнові злочини 51-річна місцева жителька.
Зловмисниця заклала викрадений телефон на ім’я знайомого до ломбарду, а гроші витратила на власні потреби.
Телефон правоохоронці вилучили та повернули бабусі.
Інна Кот









