Сьогодні окупанти три рази атакували Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день ворог тричі обстріляв з артилерії та спрямував два дрони-камікадзе на Нікопольський район. Били по Нікополю та Мирівській громаді.
У Нікополі пошкоджено 32 приватних будинки, 9 господарських споруд, лінія електропередачі, 2 газопроводи та паркани. В одному з сіл Мирівської громади зачепило також лінію електропередачі.
На щастя, люди цілі.






Юлія Олександрова









