У ніч на 3 лютого окупанти атакували безпілотниками високовольтні енергетичні об’єкти у Кривому Розі.
Внаслідок атаки через знеструмлення під землею залишились понад 100 шахтарів.
Без світла залишились більше 100 тисяч осель.
В “Укренерго” розповіли про ситуацію на сьогодні:
-Відновлювальні роботи були непростими: оскільки після атак знижується надійність живлення пошкодженого енерговузла, ремонтним бригадам довелося протягом дня двічі повертати світло споживачам в регіоні. Зараз роботи як в магістральних, так і в розподільчих мережах ще тривають, але енергоживлення вже відновлено.
Енергетикам вдалося значно мінімізувати наслідки дронових атак, навіть в конкретному енерговузлі, завдяки підготовці до всіх можливих сценаріїв влітку. Фактично, це були перші відключення після повітряних атак з початку опалювального сезону.
Вчорашня атака на енергетичну інфраструктуру Кривого Рогу – вже третя за тиждень і одна із найбільш масованих за рік.
Софія Світла









