Сьогодні пізно увечері на Криворіжжі було гучно, працювала наша ППО.
Виявилося, що ворог знову атакував район дронами-камікадзе.
Один ворожий безпілотник було збито над Криворізьким районом.
Його знищили наші захисники та захисниці з ПвК «Схід». Дякуємо!
Софія Світла









