Спецпризначенці ГУНП області – усі без винятку підуть у штурмову бригаду “Лють”.
Поліцейських, які відмовлятимуться від переведення, звільнять і вручать повістки.
Про це заявив заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич.
Він нагадав, що у 2023 році були прийняті зміни до Закону України «Про Національну поліцію України», у зв’язку з чим українські поліцейські особливого призначення можуть брати участь в обороні України і бойових діях. Саме спецпризначенці стали міцною основою у боротьбі з ворогом. Вони повинні бути взірцем для інших поліцейських.
Фацевич зазначив, що один з керівників ГУНП області, що засвітився у скандальному відео, вже подав рапорт на переведення в “Лють” на керівну посаду.


https://youtu.be/lC78YNShCA8?si=NV8vxrNcKRd8PZCB
Інна Кот









