Під час конфлікту дніпрянин кілька разів вистрелив у 42-річного чоловіка.
8 лютого близько 20.00 до поліції надійшло повідомлення про стрілянину в Самарському районі.
Конфлікт виник між 36-річним чоловіком та охоронцем одного з підприємств.
Потерпілий з травмами був госпіталізований до лікарні.
На затримання злочинця було орієнтовано всі патрулі міста. Правоохоронці зупинили автівку в Індустріальному районі та викликали СОГ.
Водій мав ознаки сп’яніння. Автівку та знаряддя злочину правоохоронці вилучили.



Інна Кот









