34-річний мешканець Нікополя залазив на горища багатоповерхівок або будинків, та вирізав кабельно-провідникову продукцію.
Протягом трьох місяців чоловік 12 разів лазив по горищах та викрав близько 3 000 метрів кабелю, залишивши мешканців домівок без інтернету.
Своїми діями він завдав компанії інтернет-провайдера збитків на суму понад 40 тисяч гривень.
Чоловіку загрожує від 5 до 8 років ув’язнення.

Інна Кот









