Минулої доби надійшло повідомлення від аноніма про замінування залізничного вокзалу «Дніпро-Головний».
Вибухотехніками ГУ НП було обстежено приміщення та територію ВП філії «Пасажирська компанія» вокзал станція Дніпро.
В ході огляду будь-яких вибухових та небезпечних для життя чи здоров’я пристроїв, вибухових речовин або схожих на них предметів не виявлено.
Інформація про замінування не підтвердилася. ДСНС не залучали.
Інна Кот









