Вночі внаслідок ворожої дронової атаки відключилась підстанція 330 кВ НЕК «Укренерго» в Павлограді.
Сталася пожежа, пошкоджено енергетичне обладнання.
При цьому знеструмились понад 53 тисячі побутових споживачів у Павлограді та прилеглих районах, а також промисловість – завод та сім шахт, повідомили в Міненерго.
На момент атаки у шахтах під землею перебували понад 1000 працівників. Людей на поверхню не виводили – шахти та завод було заживлено за резервною схемою. Пізніше підстанцію заживлено від дизель-генератора.
Пожежу ліквідовано, споживачів електроенергії частково заживили. Однак, через ненадійність схеми підключення – о 8-й ранку споживачі, яких було заживлено, знову знеструмлювалися.
Роботи з відновлення продовжуються.

Софія Світла









