Окупанти сьогодні близько десяти разів обстріляли Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день окупанти з десяток разів атакували Нікопольщину. Запустили 7 дронів-камікадзе, більшу частину по Марганецькій громаді.
Також обстріляли з артилерії Нікополь та Покровську громаду. У райцентрі постраждав 33-річний чоловік. Його у важкому стані госпіталізували до лікарні.
Пошкоджена багатоповерхівка, комунальний заклад, 7 приватних будинків, 4 господарські споруди та газопровід.
На відео – порятунок пораненого чоловіка у Нікополі.

Юлія Олександрова









