Сьогодні, 14 лютого, у Меморіальному будинку-музеї Дмитра Яворницького відбудеться два святкових заходи.
Гості матимуть унікальну можливість зануритись в таємниці особистого та подружнього життя господаря Садиби – Дмитра Яворницького.
О 14:00 відкриється виставка “Дмитро та Серафима Яворницькі: історія подружжя у листах та світлинах”.
А о 16:00 почнеться лекція “Пізній Амур: історія знайомства та подружнього життя Дмитра та Серафими Яворницьких “.
Лектором буде завідувач садибою Яворницького, краєзнавець Максим Кавун.
На лекції можна буде дізнатися:
▪️Біографію Серафіми Дмитрівни та історію її знайомства з Дмитром Івановичем.
▪️Як Серафіма Дмитрівна стала помічницею та порадницею вченого.
▪️Історію подружнього життя мовою збережених листів.
▪️Як Серафіма Дмитрівна намагалася зберегти Будинок та архіви вченого.
Тож у садибі сьогодні буде і романтика, і багато корисної та цікавої інформації з історії нашого краю та легендарного “козацького батька”.
Інформація за тел.: (097) 522-65-27.

Софія Світла









