Стали відомі подробиці щодо наслідків ранкової ракетної атаки.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За уточненою інформацією, внаслідок ранкової атаки у Дніпровському районі пошкоджено 2 адмінбудівлі, 2 багатоповерхових будинка, приватна оселя, дитсадок, складські будівлі та виробничі будівлі, техніка.
За день окупанти 5 разів атакували Нікопольщину. Випустили більше двох десятків снарядів з артилерії та запустили два дрони-камікадзе.
Під прицілом був сам Нікополь та Марганецька громада. У райцентрі пошкоджено 3 приватних будинки.
На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









