Сьогодні під час повітряної тривоги наша ППО знищила ворожу ракету Х-59.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Сьогодні ворожу ракету збили над Криворізьким районом області.
Її знищили наші захисники та захисниці з ПвК «Схід»!
Протягом дня окупанти тричі атакували Нікопольщину. Били з артилерії та запустили два дрони-камікадзе. Усе – на територію Марганецької громади.
На щастя, люди не постраждали.

Юлія Олександрова









