Вчора у Придніпровському почали поступово відновлювати опалення будинків, яке зникло внаслідок атаки дронів на ТЕС.
Однак, жителі цього району масово жаліються у соцмережах на холодні батареї та все ще низьку температуру в оселях.
Ситуацію прояснив мер Борис Філатов, зазначивши, що так швидко тепла не буде.
-Теплоносієві потрібен час, аби нормально розійтися мережами.
Бо перезапуск опалення, ще й після ракетного обстрілу – це складний технологічний процес, – зазначив він.
Мешканці ж/м Сонячний також все ще повідомляють про відсутність тепла у своїх квартирах. Хоча опалення там дали два дні тому.
Люди кажуть, що час від часу дійсно батареї у квартирах починають гріти. Але швидко холонуть, сталого опалення у будинках все ще немає.
Тож повернення тепла до осель дніпрян – це виключно питання часу. Можливо – тривалого часу.
Інна Кот









