Вночі окупанти гатили по Нікополю та Мирівській громаді.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ворожий шахед знищено. Вчора ввечері його збили над Павлоградським районом області.
Щодо обстрілів – ворог двічі бив з артилерії по Нікопольщині. Гатили по райцентру та Мирівській громаді.
На щастя, обійшлося без руйнувань та постраждалих.
Юлія Олександрова









