Подробиці гучної справи повідомив журналіст з Кам’янського Сергій Гузь.
34-річного кам’янчанина Сергія Грішина, який перебував у Чернівцях у справах, близько місяця тому нібито викрали представники місцевого ТЦК на залізничному вокзалі та відправили на полігон у Рівному.
У 2021 році Грішина визнали непридатним до служби.
Тож чоловік оголосив голодування, вимагаючи повторної ВЛК.
14 лютого він поскаржився адвокату, що з’їв якісь яблука, якими його пригостили, після чого став погано себе почувати.
Згодом перестав виходити на зв’язок.
Його відвезли в найближчу лікарню і зробили КТ головного мозку, яке показало субарахноїдальний крововилив в мозок.
Грішин впав у кому. Наразі він
перебуває у тяжкому стані в реанімації лікарні Рівного. Батьки чекають результатів аналізів, які, можливо, допоможуть прояснити ситуацію.
Інна Кот









