Було збито ворожі дрони у Дніпровському та Синельниківському районах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука.
– 2 ворожих шахеди вночі знищили в Дніпровському та Синельниківському районах. Їх збили наші сили ППО! Дякую оборонцям неба!
Через падіння уламків пошкоджені дачні будинки і авто.
Також пізно ввечері окупанти вдарили з артилерії по Нікопольщині. Під удар потрапила Марганецька громада. На щастя, обійшлося без руйнувань та постраждалих.
Вранці вдарили і по Мирівській громаді. Наслідки уточнюються.
Юлія Олександрова









